שאלות ותשובות


הרבה פעמים שואלים אותנו מה ההבדל בין משחק xbox one דיגיטלי לדיסק
אז הנה מספר הבדלים.
דיגיטלי:
1) ניתן לעשות שיתוף (share) עם חברים. למי שלא יודע מה זה אני אסביר בקצרה, אתם יכולים לשתף את כל המשחקים הדיגיטליים שלכם עם חבר. הוא יוכל לשחק במשחקים שלכם ואתם בשלו.

2) לא צריך לקום כדי להחליף משחק פשוט בוחרים אותו מהזיכרון.

3) לא נשרט ולא יכול ללכת לאבוד.

4) מקבלים את הקוד למשחק לתיבת הדוא"ל. אין צורך לצאת מהבית כדי לקנות את המשחק.

5) עותק דיגיטלי הוא למעשה רישיון דיגיטלי של המשחק, אותו ניתן לפדות בפלטפורמה הרלוונטית. העותק הדיגיטלי הוא ממש כמו דיסק, רק יותר טוב - לא       ניתן לאבד או לשכוח אותו והוא הולך אתכם לכל מקום בו אתם נמצאים. דרך ההפעלה היא פשוטה - מקבלים מאיתנו את הרשיון הדיגיטלי, פודים אותו           בפלטפורמה הרלוונטית ואז מורידים ומתקינים את המשחק. כמובן שניתן להתקין ולהוריד את המשחק בכל מקום שרק תרצו - בין אם זה אצלכם בבית או       בבית של חברים.
דיסק:

1)לא ניתן לעשות שיתוף(share) עם חבר.

2)אפשר למכור או להחליף אותו בסוף השימוש.

3) יכול להישרט או ללכת לאיבוד.
פשוט מאוד. בוחרים המשחק שאתם מעוניינים לקנות ומשלמים בעבורו. לאחר ששילמתם,ישלח אליכם אימייל מאיתנו תוך 24 שעות אשר כולל בתוכו רישיון דיגיטלי למשחק, ביחד עם מדריך התקנה מפורט. את הרישיון הדיגיטלי יהיה עליכם לפדות במכשיר האקס בוקס שלכם או במחשב. לאחר שפדיתם את הרישיון שקיבלתם מאיתנו, תוכלו להוריד, להתקין ואז לשחק במשחק שקניתם.
משלוח של קוד יכול לקחת בין 24 שעות. לפעמים פשוט צריך לחכות בסבלנות.
אם את לא רואים את האימייל שלנו נסו לחפש אותו בתיבת הספאם/דואר זבל או בלשונית קידום מכירות..
אם אף אחת מהסיבות שכתובות למעלה אינם רלוונטיות אליכם תוכלו תמיד ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו. תמיד נשמח לעזור לכם.
במידה והמשחק נמחק לכם מסיבה מסויימת כמו תקלה, טעות, פרמוט מכשיר או כל דבר אחר - לא קרה כלום! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחבר לחשבון האקס בוקס שלכם. לאחר שהתחברתם לחשבון שלכם תוכלו להוריד את המשחק בשנית. חשוב לזכור - המשחק נשאר אתכם תמיד לכן תוכלו להוריד אותו תמיד, בכל מקום, כמה פעמים שתרצו.
אנחנו תומכים בתשלום מאובטח באמצעות PayPal . באמצעות PayPal ניתן לשלם בכרטיסי אשראי בינלאומיים - Visa, MasterCard, ועוד.
*לא חייב לפתוח חשבון פייפאל כדי לשלם באשראי,אחרי מילוי הפרטים לחצו על הסמל של פייפאל ובחרו באפשרות "שלם באמצעות כרטיס אשראי" .
PayPal היא חברה בינ"ל מובילה לתשלומים באינטרנט ובמכשיר הנייד, עם יותר מ-110 מיליון חשבונות פעילים ב-190 מדינות. השירות של PayPal מאפשר לכל אדם בעל כתובת מייל לשלם ולקבל תשלום בצורה בטוחה יותר, בלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלו בפני המוכר.
בנוסף, התשלום באמצעות PayPal הוא מהיר יותר, מפני שלא צריך להקליד שוב ושוב את פרטי כרטיס האשראי בכל פעם שקונים באינטרנט – פשוט מקלידים כתובת מייל וסיסמה, וכעבור שלושה קליקים תהליך התשלום כולו מסתיים.
עם Pepper Pay אתם יכולים להעביר כסף לאנשי קשר בקלות ואפילו בכיף, והכל תוך שניות וללא עמלות. צריכים להעביר כסף לחבר או בעל מקצוע? תחליטו כמה, למי והופה! שילמתם. ללקוחות כל הבנקים ובחינם. הופה, שילמת. אפליקציית תשלומים ב-Fun.
האפליקציה מבית "בנק לאומי".
אין לנו סניפים פיזים. רכישת המוצרים מתבצעת דרך האתר בלבד.